O Instytucie

Dowiedz się, jak powstał IRSM oraz jaki cel nam przyświeca.

Geneza powstania
Instytutu

Instytut powstał jako połączenie pasji do sprzedaży i marketingu B2B z chęcią bycia o krok przed rynkiem. Na samym początku pod nazwą „Akademia Sales Angels” przeprowadziliśmy 4 edycje programów rozwojowych dla ponad 200. specjalistów, managerów i właścicieli firm. Rozwijaliśmy szefów sprzedaży, szefów marketingu oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprzedaży. Postawiliśmy na sprawdzonych ekspertów społeczności Sales Angels oraz nowoczesne programy kształcenia. To zaowocowało wysokimi ocenami pierwszych edycji (od 93 do 100 NPS).

W 2023 postanowiliśmy pójść o krok dalej i przeprowadzić najbardziej aktualne badania prowadzone na polskim rynku. Po przeprowadzonym rebrandingu pokazaliśmy się światu jako Instytut Rozwoju Sprzedaży i Marketingu. Jesteśmy pierwszym tego rodzaju Instytutem w Polsce. 

Misja Instytutu

Naszą misją jest umożliwienie korzystania z badań i nowoczesnej wiedzy przez firmy B2B w Polsce. Dotychczas badania były bardzo popularne w segmencie enterprise. Dzięki temu, największe polskie firmy mogły reagować na trendy rynkowe i unikać ogromnych strat powodowanych przez złe decyzje. Dzisiaj udostępniamy badania mniejszym podmiotom, które dzięki temu będą mogły poprawić swoją strategię i podejmować lepsze decyzje. 

Wartości Instytutu

Instytut powstał mieszając ze sobą kulturę WiseGroup oraz 4Results. Wartości, którymi kierują się nasze firmy, przełożyły się na wartości IRSM.

co robimy

Czym się zajmujemy?

Kształcimy specjalistów oraz managerów w sprzedaży oraz marketingu B2B. Uczymy od A do Z, tylko aktualnych metod. Nasze programy są prowadzone przez praktyków oraz osoby, które zostały wysoko ocenione przez społeczność Sales Angels. Każdy program jest zbudowany w oparciu o nasze badania oraz najnowszą rynkową wiedzę. Sprawdź poniżej agendy naszych programów i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej kariery.

Jako pierwsi w Polsce wyspecjalizowaliśmy się w badaniu sprzedaży i marketingu B2B w tym rejonie Europy. Badamy zagadnienia, które są kluczowe dla polskich firm oraz niezbędne do budowania skutecznych strategii. Badania realizujemy łącząc wysiłki wielu specjalistów z IRSM, WiseGroup, Openfield oraz 4Results. Część badań publikujemy publicznie, ale wykonujemy również badania na zlecenie naszych klientów.

Kto szkoli i prowadzi
badania?

Nasze programy są prowadzone przez specjalistów, którzy zostali wysoko ocenieni w ramach społeczności Sales Angels. To gwarantuje nam najwyższy poziom prowadzonych zajęć i wiedzy, która z nich wynika.

Badania prowadzone są przez ekspertów z IRSM, WiseGroup, Openfield oraz 4Results. Połączenie perspektywy wielu firm oraz ekspertów, daje nam najszersze spojrzenie na wyniki oraz rekomendacje, które wnoszą realną wartość w firmach naszych klientów.

Założyciele IRSM

Poznaj ludzi, którzy wyszli z inicjatywą

Co-Founder

Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk, angel investor i właściciel WiseGroup. Na co dzień rozwija działy sprzedaży i marketingu w całej Polsce, w branżach – od IT, przez produkcję aż do usług.

Co-Founder

Promuje sprzedaż opartą o naturalne predyspozycje i zdrowe wartości. Posiada bogate doświadczenie w roli headhuntera pracowników działu sprzedaży, a wcześniej handlowca i managera sprzedaży. Od 7 lat związany z firmą doradczo-konsultingową 4Results.

Skontaktuj się

Zadaj nam dowolne pytanie

Nasz zespół oddzwania szybko. Prawie jak handlowiec pod koniec miesiąca, któremu niewiele brakuje do celu. Sprawdź!