Marcin Grela

COO

Promuje sprzedaż opartą o naturalne predyspozycje i zdrowe wartości. Posiada bogate doświadczenie w roli headhuntera pracowników działu sprzedaży, a wcześniej handlowca i managera sprzedaży. Od 7 lat związany z firmą doradczo-konsultingową 4Results.

Founder

Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk, angel investor i właściciel SellWise. Na co dzień rozwija działy sprzedaży i marketingu w całej Polsce, w branżach – od IT, przez produkcję aż do usług.

Kim jest ten człowiek

Specjalizacje/
kompetencje

Kim jest ten człowiek #2

doświadczenie

Gdzie Marcin pracuje?

W 4Results odpowiadam za usługę Sales Angels polegającą na rekrutacji pracowników działu handlowego. Organizuję także cykliczne spotkania Społeczności Handlowców Sales Angels. Specjalizuję się w obszarze sprzedaży i budowaniu skutecznych zespołów handlowych, a także w wystąpieniach publicznych i tematyce przywództwa. Prowadziłem wiele projektów consultingowych w tych obszarach.

Wykłada na kierunkach:

Dla CEO i przyszłych CEO
Program, zaprojektowany, aby wspierać w rozwoju CEO i przyszłych CEO. Dotyka wszystkich obszarów zarządzania przedsiębiorstwem.
Dla konsultantów biznesowych
Program przygotowany przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem uczy niezbędnych kompetencji, aby zostać skutecznym konsultantem biznesowym.
Dla zarządzających marketingiem
Program, w pełni dostosowany do B2B, który uczy marketerów niezbędnych kompetencji, aby stworzyć i wyegzekwować skuteczną strategię marketingową.
Dla handlowców
Program dla specjalistów, który uczy kompetencji potrzebnych do strategicznego rozwoju sprzedaży B2B. Dzięki temu zwiększysz swoje wyniki sprzedaży!
Dla zarządzających sprzedażą
Unikalny program, który w ciągu pięciu, dwudniowych zjazdów, uczy niezbędnych kompetencji, które pozwolą skutecznie zarządzać sprzedażą w B2B.

Zadaj nam dowolne pytanie

Wypełnij formularz

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.