Badanie: Jak kupuje B2B w Polsce?

Sprawdź jak kupują Polskie firmy
w B2B

To pierwsze tak kompleksowe badanie polskich procesów zakupowych w B2B. Jako Instytut zbadaliśmy wśród małych, średnich i dużych firm, jak dokładnie przebiega zakup.

Zapisz się na listę oczekujących
Premiera - 4 września!

Na podany adres e-mail wyślemy link do badania.

Kup wersję rozszerzoną

Cena
2200 zł netto
Wersja rozszerzona umożliwi Ci:
Wersja rozszerzona zawiera:

Geneza badania

Większość polskich strategii sprzedaży oraz marketingu, bazuje na danych pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Aby skutecznie budować procesy w naszej szerokości geograficznej, zdecydowaliśmy się zbadać specyfikę naszego regionu. 

Odwzorowaliśmy strukturę małych, średnich i dużych firm w Polsce, a następnie zadaliśmy im szereg pytań o ostatni strategiczny lub istotny zakup w firmie. Dowiedzieliśmy się jak dokładnie wyglądały procesy zakupowe oraz gdzie najczęściej były przerywane. Dzięki temu powstało badanie, które pomoże wszystkim czytelnikom dostosować swoje strategie do polskiej rzeczywistości.

Co można zrobić
z wynikami?

Kto przeprowadził badanie?

Badanie zostało przeprowadzone przez ekspertów z Openfield i WiseGroup (SellWise). Dzięki temu mogliśmy być pewni poziomu merytorycznego oraz technicznego. Specjaliści z Openfield zadbali, aby wyniki były miarodajne i odpowiadały specyfice badanej grupy.

Potrzebujesz indywidualnego badania?

Zbadaj rynek, zanim zainwestujesz duże kwoty.

Porozmawiaj o badaniu dla Twojej firmy

Zostaw dane w poniższym formularzu. Nasz specjalista oddzwoni i omówi jak badania mogą pomóc w Twojej strategii.